• VR1 Veld Zondag vrouw

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 meiDe Weebosch VR1 - SV Budel VR1
  • Poulestanden De Weebosch VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SV Budel VR118170151
    2Maarheeze VR119141443
    3ST RKSV Heeze/DOSL VR218121537
    4De Raven VR119121637
    5WODAN VR11893630
    6ZSC VR11993730
    7Riethoven VR11892729
    8Terlo VR219811025
    9SBC VR22022168
    10Bergeijk VR21921167
    11De Weebosch VR11911174
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    SBC VR2 - De Weebosch VR119 mei1 - 3
    De Weebosch VR1 - De Raven VR112 mei2 - 6
  • Team gegevens

    TeamDe Weebosch VR1
    Competitie
    Geslachtvrouw
    CategorieVeld Algemeen/Zondag
    Shirtkleur
    Omschrijving
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team sponsors

    Geen informatie