• VR1 Veld Zondag vrouw

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    2 feb.De Weebosch VR1 - Steensel VR1
    9 feb.ST Hoogeloon / DOSKO'32 VR1 - De Weebosch VR1
  • Poulestanden De Weebosch VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UNA VR110100030
    2Knegselse Boys VR11090127
    3Hapert VR21163221
    4De Raven VR11161419
    5Bergeijk VR21161419
    6ZSC VR11060418
    7ST Hoogeloon / DOSKO'32 VR11151516
    8Steensel VR11140712
    9EFC VR2112278
    10De Weebosch VR1102177
    11Terlo VR2112187
    12De Zuiderburen VR190090
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    UNA VR1 - De Weebosch VR119 jan.8 - 0
  • Team gegevens

    TeamDe Weebosch VR1
    Competitie
    Geslachtfemale
    CategorieVeld Algemeen/Zondag
    Shirtkleur
    Omschrijving
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team sponsors

    Geen informatie