• VR1 Veld Zondag vrouw

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    31 mrt.De Weebosch VR1 - ZSC VR1
    7 apr.De Weebosch VR1 - WODAN VR1
  • Poulestanden De Weebosch VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SV Budel VR112110133
    2Maarheeze VR112101131
    3De Raven VR11491428
    4WODAN VR11372423
    5Riethoven VR11371522
    6ST RKSV Heeze/DOSL VR21161419
    7Terlo VR21251616
    8ZSC VR11042414
    9SBC VR2132298
    10Bergeijk VR21521127
    11De Weebosch VR11300130
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZSC VR1 - De Weebosch VR124 mrt.4 - 3
  • Team gegevens

    TeamDe Weebosch VR1
    Competitie
    Geslachtvrouw
    CategorieVeld Algemeen/Zondag
    Shirtkleur
    Omschrijving
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team sponsors

    Geen informatie