• VR1 Veld Zondag vrouw

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden De Weebosch VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1UNA VR112120036
    2Knegselse Boys VR113120136
    3De Raven VR11381425
    4Hapert VR21473424
    5Bergeijk VR21371522
    6ZSC VR11270521
    7ST Hoogeloon / DOSKO'32 VR11361619
    8Steensel VR11341813
    9Terlo VR21432911
    10EFC VR2132298
    11De Weebosch VR1112187
    12De Zuiderburen VR11100110
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    EFC VR2 - De Weebosch VR124 mei
    De Weebosch VR1 - De Zuiderburen VR117 mei
  • Team gegevens

    TeamDe Weebosch VR1
    Competitie
    Geslachtvrouw
    CategorieVeld Algemeen/Zondag
    Shirtkleur
    Omschrijving
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team sponsors

    Geen informatie