• De Weebosch 4

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    5 feb.De Weebosch 4 - Bergeijk 4
    12 feb.DOSKO'32 4 - De Weebosch 4
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Weebosch 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1DOSKO'32 410100030
    2Reusel Sport/CoTrans 81181225
    3De Raven 41080224
    4Steensel 31051416
    5EFC 91050515
    6Hoogeloon 51142514
    7Bergeijk 41033412
    8Bladella 91040612
    9Riethoven 41132611
    10De Weebosch 41131710
    11Knegselse Boys 4103079
    12Terlo 4101093
  • Team gegevens

    TeamDe Weebosch 4
    Competitie
    Geslachtman
    CategorieVeld Algemeen/Zondag
    Shirtkleur
    Omschrijving