• De Weebosch 4

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    22 meiDe Weebosch 4 - EFC 9
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Reusel Sport/CoTrans 8 - De Weebosch 415 mei8 - 1
    DOSKO'32 4 - De Weebosch 48 mei5 - 0
  • Poulestanden De Weebosch 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1DOSKO'32 421154249
    2De Raven 321161449
    3Steensel 421134443
    4Bladella 1121124540
    5Riethoven 521112835
    6Bergeijk 42185829
    7Knegselse Boys 421721223
    8Hoogeloon 621651023
    9EFC 921711322
    10Terlo 421621320
    11Reusel Sport/CoTrans 821441316
    12De Weebosch 421321611
  • Team gegevens

    TeamDe Weebosch 4
    Competitie
    Geslachtman
    CategorieVeld Algemeen/Zondag
    Shirtkleur
    Omschrijving