• Weebosch 3

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 meiDe Raven 4 - De Weebosch 3
  • Poulestanden De Weebosch 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1EFC 821201061
    2Hoogeloon 421161449
    3Reusel Sport/CoTrans 821132641
    4De Zuiderburen 221122738
    5Bladella 721114637
    6De Raven 421121837
    7Bergeijk 721112835
    8SV Budel 62194831
    9ZSC 421421514
    10Terlo 321331512
    11HMVV 621311710
    12De Weebosch 32101201
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    De Weebosch 3 - HMVV 619 mei2 - 10
    De Weebosch 3 - De Zuiderburen 212 mei0 - 7
  • Team gegevens

    TeamDe Weebosch 3
    Competitie
    Geslachtman
    CategorieVeld Algemeen/Zondag
    Shirtkleur
    Omschrijving
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team sponsors

    Geen informatie