• Weebosch 3

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    2 feb.De Zuiderburen 2 - De Weebosch 3
    9 feb.De Weebosch 3 - Brabantia 8
  • Poulestanden De Weebosch 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1EFC 81081125
    2Reusel Sport/CoTrans 61171322
    3FC Eindhoven AV 5870121
    4Steensel 31070321
    5De Raven 31153318
    6Bergeijk 51152417
    7De Zuiderburen 21152417
    8Brabantia 8951316
    9Vessem 41140712
    10Beerse Boys 8113089
    11Terlo 31110103
    12De Weebosch 31000100
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    De Weebosch 3 - Vessem 426 jan.3 - 4
  • Team gegevens

    TeamDe Weebosch 3
    Competitie
    Geslachtmale
    CategorieVeld Algemeen/Zondag
    Shirtkleur
    Omschrijving
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team sponsors

    Geen informatie