• Weebosch 3

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    5 apr.De Weebosch 3 - Bergeijk 5
    11 apr.Reusel Sport/CoTrans 6 - De Weebosch 3
  • Poulestanden De Weebosch 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1FC Eindhoven AV 511100130
    2EFC 81291228
    3Brabantia 81281325
    4Reusel Sport/CoTrans 61281325
    5Steensel 31280424
    6De Raven 31373324
    7De Zuiderburen 21372423
    8Bergeijk 51452717
    9Vessem 414401012
    10Beerse Boys 814401012
    11Terlo 31310123
    12De Weebosch 31200120
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    FC Eindhoven AV 5 - De Weebosch 329 mrt.
    De Weebosch 3 - Brabantia 822 mrt.
  • Team gegevens

    TeamDe Weebosch 3
    Competitie
    Geslachtman
    CategorieVeld Algemeen/Zondag
    Shirtkleur
    Omschrijving
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team sponsors

    Geen informatie