• Weebosch 3

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden De Weebosch 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1FC Eindhoven AV 511100130
    2EFC 81291228
    3Brabantia 81281325
    4Reusel Sport/CoTrans 61281325
    5Steensel 31280424
    6De Raven 31373324
    7De Zuiderburen 21372423
    8Bergeijk 51452717
    9Vessem 414401012
    10Beerse Boys 814401012
    11Terlo 31310123
    12De Weebosch 31200120
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Vessem 4 - De Weebosch 324 mei
    De Weebosch 3 - Steensel 317 mei
  • Team gegevens

    TeamDe Weebosch 3
    Competitie
    Geslachtman
    CategorieVeld Algemeen/Zondag
    Shirtkleur
    Omschrijving
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team sponsors

    Geen informatie