• Weebosch 2

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 meiDe Weebosch 2 - Beerse Boys 7
  • Poulestanden De Weebosch 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SV Budel 418160248
    2DBS 318142244
    3Brabantia 519122538
    4SV Unitas'59 419122538
    5RKSV Nuenen 51982926
    6Geldrop 51973924
    7Spoordonkse Boys 419721023
    8Oirschot Vooruit 520721123
    9Beerse Boys 719531118
    10RKSV Heeze 519321410
    11De Weebosch 21922158
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Brabantia 5 - De Weebosch 219 mei4 - 0
    SV Unitas'59 4 - De Weebosch 212 mei12 - 2
  • Team gegevens

    TeamDe Weebosch 2
    Competitie
    Geslachtman
    CategorieVeld Algemeen/Zondag
    Shirtkleur
    Omschrijving
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team sponsors

    Geen informatie