• Weebosch 2

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    5 apr.EDN'56 2 - De Weebosch 2
  • Poulestanden De Weebosch 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Vessem 213101231
    2Maarheeze 21192029
    3SV Valkenswaard 4980124
    4De Raven 21363421
    5DEES 21462620
    6Hulsel 21361619
    7De Bocht'80 21354419
    8Tuldania 21353518
    9Netersel 21232711
    10Terlo 21232711
    11EDN'56 21320116
    12De Weebosch 21202102
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    De Weebosch 2 - Hulsel 229 mrt.
    Terlo 2 - De Weebosch 222 mrt.
  • Team gegevens

    TeamDe Weebosch 2
    Competitie
    Geslachtman
    CategorieVeld Algemeen/Zondag
    Shirtkleur
    Omschrijving
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team sponsors

    Geen informatie