• Weebosch 2

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    31 mrt.De Weebosch 2 - Geldrop 5
    7 apr.De Weebosch 2 - Spoordonkse Boys 4
  • Poulestanden De Weebosch 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Brabantia 515102332
    2DBS 31292129
    3SV Unitas'59 41592429
    4SV Budel 41190227
    5RKSV Nuenen 51682626
    6Oirschot Vooruit 51572623
    7Beerse Boys 71552817
    8Geldrop 51343615
    9Spoordonkse Boys 41442814
    10FC Cranendonck 4123099
    11RKSV Heeze 5112186
    12De Weebosch 21312105
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    RKSV Nuenen 5 - De Weebosch 224 mrt.5 - 2
  • Team gegevens

    TeamDe Weebosch 2
    Competitie
    Geslachtman
    CategorieVeld Algemeen/Zondag
    Shirtkleur
    Omschrijving
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team sponsors

    Geen informatie