• Weebosch 1

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    5 apr.De Weebosch 1 - De Raven 1
    11 apr.De Weebosch 1 - Hulsel 1
  • Poulestanden De Weebosch 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Dommelen 115140142
    2Vessem 115121237
    3Steensel 117121437
    4SDO'39 11694331
    5Acht 11792629
    6Riethoven 11472523
    7De Raven 11572623
    8Bergeijk 11672723
    9WODAN 11562720
    10Waalre 11452717
    11ZSC 116331012
    12HMVV 116321111
    13De Weebosch 11511134
    14Hulsel 11502132

    Poulestanden De Weebosch 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Hoogeloon 133009
    2RKDSV 132016
    3De Weebosch 131023
    4DOSKO'32 130030
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    HMVV 1 - De Weebosch 129 mrt.
    De Weebosch 1 - WODAN 122 mrt.
  • Team gegevens

    TeamDe Weebosch 1
    Competitie
    Geslachtman
    CategorieVeld Algemeen/Zondag
    Shirtkleur
    Omschrijving
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team sponsors

    Geen informatie