• Weebosch 1

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 meiDe Weebosch 1 - Hulsel 1
  • Poulestanden De Weebosch 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Riethoven 125203263
    2SVSH 125157352
    3De Weebosch 125157352
    4Hulsel 125149251
    5Pusphaira 125106936
    6Netersel 125106936
    7DOSKO'32 125961033
    8DVS 125961033
    9DEES 125941231
    10Knegselse Boys 125781029
    11Casteren 125841328
    12Rood Wit'67/Plus 125731524
    13De Bocht'80 125441716
    14Terlo 12511234

    Poulestanden De Weebosch 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Tivoli 133009
    2Acht 132016
    3De Weebosch 130121
    4Sterksel 130121
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    DVS 1 - De Weebosch 119 mei3 - 3
    Pusphaira 1 - De Weebosch 112 mei0 - 4
  • Team gegevens

    TeamDe Weebosch 1
    Competitie
    Geslachtman
    CategorieVeld Algemeen/Zondag
    Shirtkleur
    Omschrijving
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team sponsors

    Geen informatie